Slide Background
Witamy na Wichrowym Wzgórzu
Domki na wynajem w Krynicy-Zdrój
Slide Background
Piękne wnętrza
Domki na wynajem w Krynicy-Zdrój
Slide Background
Zapomnij o obowiązkach
Domki na wynajem w Krynicy-Zdrój
Slide Background
Aktywnie i dynamicznie
Domki na wynajem w Krynicy-Zdrój
Slide Background
Niezapomniany klimat
Domki na wynajem w Krynicy-Zdrój
Slide Background
Uroki Beskidu Sądeckiego
Domki na wynajem w Krynicy-Zdrój
Wichrowe wzgórze - Krynica Domki

Domek Góralski

Domek w górach

Wyjeżdżając w górskie okolice większość podróżnych ma nadzieję, że trafi na stylowy domek w górach lub pensjonat dokładnie odzwierciedlający uroki tego regionu. Połączenie klasycznego stylu z nowoczesnymi udogodnieniami cywilizacyjnym jest w chwili obecnej jednym z głównych wyznaczników obowiązującego obecnie standardu i trendu w tym kierunku. Zapewnienie spokoju i ciszy pozwalającej na beztroski wypoczynek i możliwość wglądu w swe wewnętrzne „ja” jest jak prawdziwy balsam dla ciała i duszy turysty przyjeżdżającego z zatłoczonego miasta. Nasze „Wichrowe Wzgórze” wydają się być doskonałym miejsce na tego rodzaju poszukiwania równowagi życiowej i możliwości skutecznego doładowania swych wewnętrznych akumulatorków.

Znajdujące się w naszym kompleksie wypoczynkowym pokoje zapewniają wysoki standard pobytu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu bywalcowi takich miejsc. Do dyspozycji każdego z Państwa przygotowaliśmy eleganckie dwu, trzy i cztero osobowe pokoje oraz trzy ekskluzywne sypialnie. Poza nimi każdy z gości ma możliwość cieszenia się salonem biesiadnym posiadającym przytulny kominek. Jest on jedną z wyjątkowych atrakcji w czasie długich wieczorów jesienno-zimowych. Dostępny jest także dobrze przygotowany i właściwie wyposażony aneks jadalny i dwie komfortowo wyposażone łazienki. Dla aktywnych turystów odwiedzających nas w okresie zimowym przygotowaliśmy suszarnie do butów narciarskich oraz miejsce do przechowywania nart.

Wyjątkowo dogodne położenie miejsca sprzyja wyjściom w teren i do miasta gdzie każdy z naszych gości będzie miał możliwość zwiedzenia wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc. Odcinek dzielący nasz kompleks od centrum miasta każdy z Państwa pokona spokojnym spacerkiem w ciągu jednego kwadransa. Natomiast wyjazd autem na stok znajdujący się w Jaworzynie Krynickiej nie przekroczy czasu 10 minut. Niektórzy z turystów w trakcie pobytu w naszych progach decydują się dodatkowo na wyjazd i zwiedzanie pobliskich miejscowości w Słowacji. Żeby w pełni przekonać się o możliwościach i urokach tego miejsca najlepiej jest je odwiedzić, do czego wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy.